28 lutego| NINIWA Team

Akcja Together – wyprawy z wiarą 2019

Akcja Together – wyprawy z wiarą, ma na celu jednoczenie jak największej liczby zapaleńców wyprawowych, którzy chcą połączyć swoją przygodę z duchowym […]

Akcja Together – wyprawy z wiarą, ma na celu jednoczenie jak największej liczby zapaleńców wyprawowych, którzy chcą połączyć swoją przygodę z duchowym przeżyciem. Liczy się trud drogi, i Pan Bóg, którego na niej doświadczamy – to w jaki sposób przebywamy tą drogę zależy już tylko od naszej wyobraźni. Każdy, kto uzbiera grupę ludzi chętnych do wyprawy, rowerowej, pieszej, kajakowej, czy jakiejkolwiek innej, niezależnie od tego, czy będzie to 5 czy 50 osób, może podróżować we wspólnej intencji z NINIWA Team. Ta sam intencja, różne cele geograficzne, różne sposoby podróżowania i ten sam Bóg. Grupy podróżujące w jedności z NINIWA Team mogą także dostać własne koszulki, z oficjalnym logiem wyprawy z danego roku, oraz nazwą własnej grupy.

Intencja akcji zostanie podana już niebawem. Możemy również już dzisiaj zdradzić, że akcja będzie motorem napędowym jeszcze większej inicjatywy. O tym już niebawem.

Wszystkich, którzy chcą trochę lepiej poznać zarówno nas, jak i charakter naszych wypraw zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału YouTube NiniwaMedia oraz do kontaktu mailowego na info@niniwateam.pl.

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji, to spełnić kilka warunków, o których przeczytacie tutaj.

Dołącz do akcji Together!

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.