15 marca| NINIWA Team

Akcja together – podróżuj w jedności z NINIWA Team

Planujesz własną wyprawę? Dołącz do akcji Together i podróżuj w jedności z NINIWA Team! Akcja together już od pięciu lat […]

Planujesz własną wyprawę? Dołącz do akcji Together i podróżuj w jedności z NINIWA Team!

Akcja together już od pięciu lat jednoczy grupy podróżujące w tej samej intencji. W 2019 roku akcji przyświecać będzie intencja „o nawrócenie Europy”. Jedziesz na wyprawę rowerową? Podróżujesz pieszo? A może żeglujesz? Liczy się trud drogi, i Pan Bóg, którego na niej doświadczamy – to w jaki sposób przebywamy drogę zależy już tylko od naszej wyobraźni. Dołącz do nas!

Grupy podróżujące w jedności z NINIWA Team mogą także otrzymać własne koszulki, z oficjalnym logiem tegorocznej akcji, oraz nazwą własnej grupy. Na zakończenie sezonu, w listopadzie, odbędzie się festiwal podróżniczy, na którym wszystkie grupy prezentują swoje osiągnięcia. Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji, to spełnić kilka warunków, o których przeczytasz tutaj. Chcesz dołączyć do akcji? Skontaktuj się z nami pod info@niniwateam.pl.

A jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia w planowaniu wypraw rowerowych, wszystkiego dowiesz się z naszego Małego Poradnika Wielkich Wypraw.

Dołącz do akcji Together i podróżuj w jedności z NINIWA Team!

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.