18 marca| NINIWA Team

Mały Poradnik Wielkich Wypraw!

Jeszcze ciepła, prosto z drukarni, a już czeka by znaleźć się w Twoich rękach. Nowa książka wydawnictwa NINIWA to Mały […]

Jeszcze ciepła, prosto z drukarni, a już czeka by znaleźć się w Twoich rękach. Nowa książka wydawnictwa NINIWA to Mały Poradnik Wielkich Wypraw, który pomoże Ci wybrać się na niezapomnianą wyprawę rowerową. 

W poradniku tym zostały zebrane doświadczenia i porady rowerzystów oraz przyjaciół NINIWA Team. Jeśli zatem rozważasz wyprawę w stylu naszego teamu, ale nie do końca wiesz jak się za to wziąć – ten poradnik jest właśnie dla Ciebie! A może już jeździsz na wyprawy, ale chcesz sprawdzić, czy Twój przepis na nią jest dobry? Mały Poradnik Wielkich Wypraw na pewno Ci w tym pomoże.

Jak zaplanować wymarzoną podróż? Czy Twój rower nada się na wyprawę? Jak się spakować, by nasz rower nie stał się ciężarówką? W co się ubrać, a w co zdecydowanie nie? Jak się zabezpieczyć i ubezpieczyć? Dlaczego (czasami) nie warto uczyć się języków? Jak zrobić pranie bez naczynia? Poradnik ma za zadanie odpowiedzieć na te, jak i na tysiące innych pytań. Jego zadaniem jest przygotować Cię na pierwszą (i dalsze) wyprawy najlepiej jak się da.

Nie wahaj się, kup Mały Poradnik Wielkich Wypraw i zaplanuj swoją wspaniałą przygodę już dziś! Zapraszamy na www.niniwa.com

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.