8 kwietnia| NINIWA Team

I rowerowa wyprawa przygotowawcza

Już za dwa tygodnie (22.04) rozpocznie się pierwsza rowerowa wyprawa przygotowawcza. Jeżeli chcesz pojechać na wyprawę rowerową z NINIWA Team […]

Już za dwa tygodnie (22.04) rozpocznie się pierwsza rowerowa wyprawa przygotowawcza. Jeżeli chcesz pojechać na wyprawę rowerową z NINIWA Team w tym roku, musisz wziąć w niej udział. To sprawdzian wytrzymałości ale też okazja do poznania ekipy. Poniżej szczegóły.

Termin pierwszej wyprawy to 22-26.04. Uczestnicy zjeżdżają się do Obalckiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku w Poniedziałek Wielkanocny wieczorem. O 19.00 odbędzie się krótka odprawa, na której lider NINIWA Team, o. Tomasz Maniura przekaże wszystkie plany i wytyczne na następne dni. Później jak zawsze czas na integrację, jednak nie za długą. Następnego dnia rano o 6.00 wyjazd. Na wyprawie przygotowawczej obowiązują te same zasady co na wyprawie głównej. Minimum 150 km dziennie, bez planowania noclegów. Trzeba być przygotowanym na spanie w plenerze, pod namiotem.

II wyprawa przygotowawcza odbędzie się w terminie 9–12.05. Udział w obydwóch wyprawach przygotowawczych jest warunkiem koniecznym udziału w wyprawie rowerowej NINIWA Team. 

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.