26 kwietnia| NINIWA Team

Podsumowanie I wyprawy przygotowawczej

Zakończyła się pierwsza wyprawa przygotowawcza przed tegoroczną rowerową wyprawą NINIWA Team. Dziś przed południem rowerzyści po przejechaniu około 500 km […]

Zakończyła się pierwsza wyprawa przygotowawcza przed tegoroczną rowerową wyprawą NINIWA Team. Dziś przed południem rowerzyści po przejechaniu około 500 km wrócili do Kokotka.

To jednak nie koniec przygotowań. Za dwa tygodnie rowerzyści, którzy ukończyli pierwszą część przygotowań wybiorą się w trasę po raz drugi. Celem jest szlifowanie formy, ale przede wszystkim nauka funkcjonowania w tak licznej grupie. Prowadzenie kolumny, pokazywanie dziur, zostawianie ludzi na skrzyżowaniach, zbieranie się na przerwach i po nich. Wszystko to wymaga koordynacji i współpracy wszystkich.

Na drugą wyprawę przygotowawczą pojedzie 35 osób.

Swoich przygotowań nie zaczęli jeszcze piechurzy NINIWA Team, którzy w tym roku udadzą się do Rumunii. Do grupy pieszej cały czas można się dołączyć. Żeby to zrobić należy przejść pieszą wyprawę przygotowawczą, która odbędzie się w terminie 24-26.05. Więcej informacji wkrótce.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.