30 maja| NINIWA Team

Dołącz do Akcji Ratunkowej

Podczas gdy grupy Together już są w trasie, pogoda w Polsce zdaje się w końcu unormować. Prognozy zapowiadają, że od […]

Podczas gdy grupy Together już są w trasie, pogoda w Polsce zdaje się w końcu unormować. Prognozy zapowiadają, że od weekendu już przez dłuższy czas ma się utrzymać temperatura ponad 20°C. Jeżeli jeszcze nie wyciągnęliście rowerów z piwnic i garażów, to najwyższy czas. Jeżeli już to zrobiliście, pora dołączyć do Akcji Ratunkowej!

Oprócz szlifowania formy możesz ofiarować swój wysiłek w konkretnej intencji, w intencji Europy.

O co chodzi?​

Europa – nasz dom. Niszczony. Dewastowany. Obdarty z wartości. Gdzie depcze się ludzką godność i morduje najbardziej bezbronnych w imię wolności człowieka. Gdzie brakuje Boga. Rusza Akcja Ratunkowa! Zostań Ratownikiem. Ofiaruj swój wysiłek lub modlitwę w intencji o nawrócenie Europy. Za każdy pokonany kilometr chcemy 1 raz pomodlić się modlitwą „Zdrowaś Mario”.

Pokonuj kilometry​

Rower, bieganie, nordic walking, kajak – każdy sposób wymagający wysiłku jest dobry. Ratownikami Kilometrowymi mogą zostać wszyscy aktywnie spędzający czas wolny. Przebyte kilometry mierzymy za pomocą aplikacji Endomondo. Wystarczy dołączyć do wyzwania i rejestrować swoją aktywność. Trzonem grupy jest NINIWA Team. Jeżeli jedziesz na wyprawę i nie chcesz martwić się o dodawanie kilometrów za całą grupę, napisz do nas na info@niniwateam.pl.

Módl się

Ratownikami Modlitewnymi mogą zostać wszyscy, którzy modlitwą włączą się do akcji. Dodatkowo stale modlą się w naszej intencji modlą się siostry Karmelitanki z Kodnia nad Bugiem. Żeby dodać swoją modlitwę, należy pomodlić się a następnie wypełnić formularz powyżej. Modlimy się modlitwą „Zdrowaś Maryjo”. Jeżeli modlisz się całą wspólnotą, napisz do nas na info@niniwateam.pl

Więcej o akcji na stronie www.akcjaratunkowa.pl

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.