5 czerwca| NINIWA Team

Szukasz towarzysza na wyprawę?

Trwa Akcja Ratunkowa, w której łączą się zarówno pojedynczy rowerzyści jak i grupy Together. Grupa Krupa skończyła już swoją wyprawę […]

Trwa Akcja Ratunkowa, w której łączą się zarówno pojedynczy rowerzyści jak i grupy Together. Grupa Krupa skończyła już swoją wyprawę inne grupy już niedługo zaczną. Są też tacy, którzy szukają ekipy. Rafał, który chce pojechać w jedności z NINIWA Team zbiera grupę na dwutygodniową wyprawę. Oto jego zaproszenie:

Drodzy znajomi i nieznajomi! 🙂
Poszukuję kompanów wyprawy rowerowej – w tym roku zdecydowałem się dołączyć do akcji ratunkowej together i będę podróżował z wiarą na rowerze w jedności z NINIWA Team. W 2019 roku akcji przyświeca intencja „o nawrócenie Europy”. Na rowerze jeżdżę odkąd pamiętam, ale od kilku lat przerodziło się to w pasję, organizowałem i uczestniczyłem w kilku krótkich weekendowych wyprawach rowerowych wraz ze znajomymi, stratowałem w „Tour de Kokotek” i byłem na wyprawie przygotowawczej z NNIWA Team – marzyłem by pojechać wraz z grupą NNIWA Team na wyprawę, lecz niestety obowiązki mi nie pozwalają na tak długą wyprawę, więc postanowiłem utworzyć swoją wyprawę rowerową w czasie kiedy będę miał urlop.

Jeździsz na rowerze? Zapraszam do dołączenia do grupy rowerowej OK Team! Wyprawa together jest przewidziana w terminie od 20.07.2019 do 04.08.2019 – przez pełne dwa tygodnie, będzie do przejechania ok. 1900 km. Trasa będzie prowadzić przez Polskę-Białoruś-Ukrainę-Słowację-Czechy i z powrotem do Polski – załączam mapkę ze śladem trasy. Trzeba dobrze się przygotować i już trenować! 😉 Poszukuję również osoby duchownej, która z nami pojedzie. Będzie to piękna przygoda oraz wyzwanie. Zainteresowanych proszę o kontakt na moim profilu fb Rafał Szustakiewicz lub mailowo rafal.szustakiewicz.2@o2.pl.

Gorąco pozdrawiam! 🙂
Rafał Szustakiewicz

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.