7 czerwca| NINIWA Team

Kolejna grupa szuka towarzyszy wyprawy

Tworzy się kolejna grupa Together! Weteran NINIWA Team, razem z kolegą szukają większej ekipy. Cel to dojechanie do Rzymu! Przeczytajcie […]

Tworzy się kolejna grupa Together! Weteran NINIWA Team, razem z kolegą szukają większej ekipy. Cel to dojechanie do Rzymu! Przeczytajcie sami ich zaproszenie.

W tym roku wraz z kolegą dołączamy się do Akcji Ratunkowej. Z NINIWA Team jestem związany od kilku lat, kręciłem w Radości Życia oraz Ostatnim Okrążeniu. Później nadszedł czas i pomysły na własne wyprawy: wzdłuż Szlaku GreenVelo, a w ubiegłym roku do Medjugorie. Kolejny rok i kolejny pomysł: tym razem w łączności z NINIWA Team chcemy przejechać trasę Praga-Rzym, przez Alpy. Po drodze chcemy zobaczyć Linz, San Marino oraz Asyż. Zwieńczeniem wyprawy będzie uczestnictwo w Anioł Pański w niedzielę w Watykanie.

Wyprawa zaplanowana jest na 29.08 – 17.09. Do Pragi chcemy dostać się pociągiem, powrót z Rzymu samolotem. Do przejechania około 1300 km (podrzucam również orientacyjną mapkę trasy). Noclegi oczywiście niezaplanowane, pod namiotami, gdzie Opatrzność da. Zapraszam i Ciebie do dołączenia, w grupie siła!

Zainteresowanych, ale i również tych wahających się, zapraszam do kontaktu meilowego: kazio1991@o2.pl lub na FB Karol Dikta.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.

WYDARZENIA Czytaj więcej
NAJNOWSZE WPISY: