18 czerwca| Wiadomości

Trwają zapisy na Beskidzką Drogę Wojownika dla ojców i synów

Po raz trzeci franciszkanie z Rychwałdu i Fundacja „Rodzina w Służbie Człowieka” organizują Beskidzką Drogę Wojownika – górską wyprawę ojców […]

Po raz trzeci franciszkanie z Rychwałdu i Fundacja „Rodzina w Służbie Człowieka” organizują Beskidzką Drogę Wojownika – górską wyprawę ojców i synów. Trwają właśnie zapisy na tą oryginalną wyprawę, która ma pomóc „dowiedzieć się o sobie więcej, niż przez cały rok bycia obok w domu”. Beskidzką Drogę Wojownika zaplanowano od 15 do 21 lipca.

To okazja, aby dowidzieć się o sobie więcej niż przez cały rok bycia obok w domu. Beskidzka Droga Wojownika przeznaczona jest dla ojców i synów (od lat 14). Jak podkreślają organizatorzy przedsięwzięcia, wspólne wędrowanie sprzyja pogłębieniu relacji ojca z synem.

Wyprawa przeznaczona jest dla ojców i synów (od lat 14). Noclegi w schroniskach lub/i na polach namiotowych. Żywienie – we własnym zakresie.

Każdego dnia będzie można uczestniczyć w Eucharystii, ponieważ z grupą idzie jeden z ojców franciszkanów jako przewodnik duchowy. Będzie też możliwość praktycznego poprawienia umiejętności wzajemnego „dogadywania się”, bo jednym z organizatorów wędrówki jest Marek Wójcik – ojciec, doradca rodzinny, wykładowca oraz specjalista od komunikacji interpersonalnej z wieloletnim doświadczeniem.

Zapisy i dodatkowe informacje pod nr tel. 728 851 853 lub 781 688 529.