NINIWA
16 kwietnia| NINIWA Team

Piesza wyprawa NINIWA Team do Gruzji i Armenii odwołana!

Obserwując rozwój sytuacji na świecie jesteśmy zmuszeni odwołać pieszą wyprawę NINIWA Team do Gruzji i Armenii, która miała odbyć się […]

Obserwując rozwój sytuacji na świecie jesteśmy zmuszeni odwołać pieszą wyprawę NINIWA Team do Gruzji i Armenii, która miała odbyć się we wrześniu tego toku!

Wieść z jednej strony smutna, z drugiej strony nie ma co się smucić. Jeżeli sytuacja na świecie się uspokoi i będzie to możliwe, planujemy aby ta wyprawa odbyła się w przyszłym roku! Z kolei na trwający 2020 rok mamy już również pewne plany. Co prawda dopiero się kształtują i muszą być elastyczne, w zależności od rozwoju wydarzeń, ale plan jest. Szczegóły już wkrótce! Kiedy dokładnie?

W najbliższą sobotę (18.04) miał odbyć się Festiwal Together. Z wiadomych przyczyn został odwołany. Mimo to odbędzie się jedna prelekcja! O. Dominik Ochlak OMI opowie o doświadczeniu pieszej wyprawy przez Rumunię z zeszłego roku! Uchyli również rąbka tajemnicy dotyczącej tegorocznych, zmienionych planów. Zapraszamy w najbliższą sobotę (18.04) o 18.00 relacja live z Oblackiego Centrum Młodzieży na facebooku NINIWY!

Fanpage NINIWA >>

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.