3 czerwca| NINIWA Team

Rowerowa wyprawa przygotowawcza za tydzień!

Już za tydzień, w środę 10.06, rozpocznie się I rowerowa wyprawa przygotowawcza. To początek przygotowań do wyprawy rowerowej na krańce […]

Już za tydzień, w środę 10.06, rozpocznie się I rowerowa wyprawa przygotowawcza. To początek przygotowań do wyprawy rowerowej na krańce Polski. Chcesz jechać na wyprawę w lipcu i sierpniu? Musisz wziąć udział w przygotowawczej!

Tryba jazdy na wyprawie przygotowawczej jest taki sam jak na głównej wyprawie. Minimum 150 km dziennie, bez auta technicznego, na wiarę. W środę wieczorem, około godziny 19.00, w Oblackim Cnetrum Młodzieży odbędzie się spotkanie organizacyjne. Na spotkaniu lider grupy, o. Tomasz Maniura OMI, przedstawi jak będą wyglądały kolejne dni, omówi styl jazdy i odpowie na wszystkie pytania. W czwartek standardowo o 5.00 pobudka i o 6.00 wyjazd. Do przejechania około 600 km w 4 dni – zakończenie w Kokotku w niedzielę po południu. Planowana trasa wyprawy przygotowawczej pojawi się na stronie w najbliższych dniach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wyprawie! Zapisy nie są konieczne, jednak warto napisać nam o tym, że przyjedziecie na maila info@niniwateam.pl.

Termin: 10-14.06 (w środę wieczorem spotkanie w OCM, w czwartek rano wyjazd)

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.