Kamil Dopke
8 czerwca| NINIWA Team

Rowerowa wyprawa przygotowawcza w tym tygodniu

Już w tym tygodniu, w środę (10.06) wieczorem rozpocznie się pierwsza rowerowa wyprawa przygotowawcza NINIWA Team przed tegoroczną wyprawą po […]

Już w tym tygodniu, w środę (10.06) wieczorem rozpocznie się pierwsza rowerowa wyprawa przygotowawcza NINIWA Team przed tegoroczną wyprawą po Polsce. Wzięcie w niej udziału jest obowiązkowe dla wszystkich, którzy chcą jechać na wyprawę w lipcu i sierpniu. Zapisy na wyprawę cały czas są otwarte! Przyjedź na wyprawę przygotowawczą.

Wyprawa przygotowawcza odbędzie się w standardowym trybie – w środę (10.06) zainteresowani wyprawą zjeżdżają się do Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Tam lider grupy, o. Tomasz Maniura OMI zrobi krótki wstęp, przypomni o podstawowych zasadach jazdy w grupie i wyznaczy plan na najbliższe 4 dni. W czwartek rano wyruszamy, wracamy w niedzielę w godzinach popołudniowych.

Zasady jazdy na wyprawach przygotowawczych są takie same jak na wyprawie docelowej. Minimalny dzienny dystans do pokonania to 150 km. Przerwa co 50 km. Wszystkie bagaże wieziemy na rowerach. Nie planujemy noclegów – tam gdzie dojedziemy, szukamy miejsca na rozbicie namiotów.

Planujesz przyjechać na wyprawę przygotowawczą? Daj nam znać, napisz maila na info@niniwateam.pl

Zobacz trasę wyprawy przygotowawczej >>

Termin: 10-14.06 (w środę wieczorem spotkanie w OCM, w czwartek rano wyjazd, powrót w niedzielę)

A tymczasem wspominamy… 😀

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.