youtube.com/1008.pl
6 sierpnia| NINIWA Team

NINIWA Team angażuje się we współorganizację Bałtyk-Bieszczady Tour 2020!

Zbliża się jeden z najbardziej prestiżowych ultramaratonów kolarskich w Polsce – Bałtyk-Bieszczady Tour. Organizatorzy imprezy skierowali się do nas z […]

Zbliża się jeden z najbardziej prestiżowych ultramaratonów kolarskich w Polsce – Bałtyk-Bieszczady Tour. Organizatorzy imprezy skierowali się do nas z prośbą o pomoc! To również okazja właśnie dla Ciebie! Chcesz pomóc w organizacji BB Tour 2020?

1008 km do pokonania w 70 godzin ze Świnoujścia do Wołosatego. Nie możliwe? Ostatnią edycję wyścigu ukończyło prawie 300 zawodników. Na liście startowej tegorocznej edycji jest prawie 400 zawodników. Na przestrzeni lat wyścig ukończyło również kilku rowerzystów NINIWA Team.

Tegoroczna edycja odbędzie się już niebawem – od 21 do 24 sierpnia. Na chwilę obecną organizatorzy poszukują wolontariuszy do pomocy przy punktach kontrolnych oraz na starcie oraz mecie zawodów. Co będzie należało do zadań wolontariuszy? Oto trzy stanowiska do obsadzenia:

  1. Pomoc w biurze wyścigu i przyjmowaniu zawodników na mecie. Tam przyjazd zawodników odbywa się przez około 30 godzin w ilości około 10-15 osób na godzinę.
  2. Obstawienie punktów kontrolnych w Łowiczu i Starachowicach – wsparcie serwisu GPS. Trzeba na bieżąco sprawdzać, kto ma stan naładowania GPS na granicy wyładowania i wymieniać je lub doładowywać.
  3. Załoga aut technicznych na trasę wyścigu – pomoc ekipie, która pakuje i rozwozi „przepaki” na punkty/zbiera je. Prawo jazdy niekonieczne ale mile widziane.

Jeżeli jesteś zainteresowany wolontariatem napisz do nasz na adres info@niniwateam.pl lub zadzwoń pod numer 577 16 00 66. Odpowiemy na wszystkie pytania i ostatecznie skontaktujemy Cię z organizatorami wyścigu.

A oto relacja z ostatniej edycji BB Tour w 2018 roku.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.