17 lutego| NINIWA Team

Spotkanie organizacyjne przed wyprawą rowerową na Nordkapp

Już 26.02 (piątek) o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne przed wyprawą rowerową NINIWA Team na Nordkapp. Zbierzemy się na platformie Google Meet, a spotkanie poprowadzi lider rowerzystów o. Tomasz Maniura OMI. 

Ze względu na obowiązujące, na dzień dzisiejszy, obostrzenia epidemiologiczne, nie jest możliwe organizowanie zgromadzeń powyżej 5 osób. Z tego powodu musimy przenieść spotkanie do sieci. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym napisz maila na adres info@niniwateam.pl. Link do spotkania wyślemy zapisanym w piątek 26.02 w godzinach popołudniowych.

Na czym polega spotkanie organizacyjne?

Co roku na spotkaniu organizacyjnym o. Tomek opowiada szczegółowo o tym, jak wygląda wyprawa rowerowa z NINIWA Team oraz co trzeba zrobić, żeby zostać jej członkiem. Jest to również okazja do poznania ekipy i zadawania pytań. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy pojechać na wyprawę rowerową z NINIWA Team na Nordkapp, weź udział w spotkaniu i dowiedz się wszystkiego. W tym roku jest to jeszcze prostsze niż zawsze.

Ok, ale dokąd w ogóle jedziemy?

Wyprawa rowerowa NINIWA Team 2021 jako cel obierze najdalej wysunięty na północ punkt Europy – położony za kołem podbiegunowym przylądek Nordkapp. Termin wyprawy to 2-31.08.2021. Więcej informacji na stronie wyprawy i oczywiście na spotkaniu organizacyjnym.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.

WYDARZENIA Czytaj więcej
PRZECZYTAJ TAKŻE