24 lutego| Wspólnota

Przekaż 1% podatku na NINIWĘ

W okresie rozliczeń możesz przekazać 1% swojego podatku na Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA. Żeby to zrobić w odpowiednim polu swojego PIT-a wpisz nasz numer KRS: 0000365792

Trudny okres pandemii dotknął również Oblackie Duszpasterstwo NINIWA. Mimo ciężkiego czasu, dalej funkcjonujemy i z nadzieją patrzymy w przyszłość. Ojcowie oblaci dosłownie stają na głowie, żeby duszpasterstwo i ośrodek w Kokotku mogły funkcjonować bez przerwy. Jeżeli chcesz możesz nam pomóc, przekazując na NINIWĘ 1% swojego podatku.

Na co pójdzie mój 1% podatku?

Potrzeb jest wiele. Od kwestii bieżących, po zaplanowane przed pandemią inwestycje. Mimo, że jest ciężko, nie prosimy o wsparcie bieżącej działalności. Jeszcze w tym roku chcemy zacząć realizować dla Was, zaplanowaną ponad półtora roku temu, budowę kaplicy przy Oblackim Centrum Młodzieży. Kaplica jest konieczna do tego, żeby nasz ośrodek mógł funkcjonować w pełni jako ośrodek rekolekcyjny.

Za każdą pomoc z góry dziękujemy! Ojcowie oblaci odprawiają Mszę świętą raz w miesiącu za wszystkich dobrodziejów NINIWY.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.

WYDARZENIA Czytaj więcej
PRZECZYTAJ TAKŻE