27 maja| NINIWA Team

Wyprawa przygotowawcza ostatniej szansy!

Już za tydzień o tej porze będziemy przemierzać Polskę podczas wyprawy przygotowawczej. To ostatnia szansa na dołączenie do ekipy.

Coroczną zasadą NINIWA Team jest to, że uczestnik musi przejechać 2 wyprawy przygotowawcze, żeby udać się na główną wyprawę rowerową w wakacje. W tym roku naginamy te zasady. Wielokrotnie zmieniał się termin wypraw przygotowawczych i samej wyprawy. Zmienił się także cel. Podyktowała to pandemia, która wszystkim nam utrudnia planowanie i podejmowanie długofalowych decyzji. W związku z tym, umożliwiamy udział w wyprawie osobom, które przejadą tylko jedną wyprawę przygotowawczą!

Zachęcamy, żeby wszyscy, którzy byli na I wyprawie przygotowawczej, do wzięcia udziału w drugiej. Treningu nigdy za wiele, a poza tym im lepiej poznamy się na wyprawach przygotowawczych, tym bardziej zgraną ekipą będziemy już podczas samej wyprawy na Ukrainę.

Przypominamy, że II wyprawa przygotowawcza odbędzie się w terminie 2-6.06 – 2.06 wieczorem spotykamy się w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Kolejnego dnia o 6.00 ruszamy!

Jeżeli chcesz wziąć udział w II wyprawie przygotowawczej, a nie jechałeś na pierwszą, daj nam o tym znać mailowo na adres info@niniwateam.pl, żebyśmy wiedzieli ilu osób się spodziewać.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.