31 lipca| NINIWA Team

Klerycy z OMIbike zakończyli wyprawę

OMIbike wyruszyło w trasę rowerową już po raz trzeci. W tym roku w pięcioosobowej grupie poznawaliśmy tereny Warmii, Mazur oraz Podlasia.

20 lipca wyruszyliśmy z Olsztynka. Pierwszą noc spędziliśmy w namiotach na posesji miłej pani. Kolejnymi miastami, w których nocowaliśmy były: Pieniężno w gościnie u księży Werbistów, Mrągowo u księży Saletynów, pod Augustowem przy jeziorze i na zakończenie w Białymstoku. Łącznie przejechaliśmy ok. 680km.

Pielgrzymowaliśmy nawiedzając miejsca święte: sanktuarium w Gietrzwałdzie, klasztor w Pieniężnie, katedrę we Fromborku, bazylikę w Świętej Lipce i w Różanymstoku oraz sanktuarium w Sokółce. Wyprawa miała również charakter biwakowy. Kąpaliśmy się w Bałtyku w Stegnie oraz wielokrotnie w różnych jeziorach Warmii i Mazur.

Dziękujemy Bogu za wspólnotę jaka stworzyliśmy i każdy kolejny dzien. Dziękujemy ludziom, którzy nas przyjmowali i wszystkim tym, których spotykaliśmy na naszej trasie. Dziękujemy wspierającym nas modlitwą. Pozdrawiamy całą ekipę NINIWY! Udanej wyprawy!!!

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.