28 kwietnia| Wiadomości

Poświęcenie kaplicy pw. św. Młodzianków przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA!

Po ponad dwóch latach od uruchomienia zbiórki, wielu zawirowaniach na świecie i roku ciężkiej pracy przy budowie, zbliżamy się do zakończenia prac w kaplicy. Zwieńczeniem wysiłku będzie uroczyste poświęcenie, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 2 maja. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Świętowanie rozpoczniemy uroczystą Mszą świętą o godz. 10:00, pod przewodnictwem bpa Grzegorza Suchodolskiego – przewodniczącego Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży w Polsce przy KEP. Po Eucharystii będzie czas poświęcony na podziękowania i przemówienia, ponieważ bez wielu ludzi dobrej woli, ta inwestycja nie byłaby możliwa.

Wieczorem o godz. 18:00 w kaplicy rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Oprawą muzyczną podczas modlitwy zajmie się zespół z Festiwalu Życia.

Mamy nadzieję na piękną pogodę, dlatego zachęcamy do spędzenia tego dnia w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. Piękna okolica lasów i stawów, zachęcają do spacerów i odpoczynku. Czynny będzie również Ogródek Letni przy naszej restauracji Oblacka Przystań.

Zapraszamy każdego, komu bliskie jest to miejsce!

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.