Photo by Markus Spiske on Unsplash
14 czerwca| Festiwal Życia

Takie będą warsztaty na Festiwalu Życia. Które wybierzesz?

W tym roku proponujemy sporo głębokich treści, ale nie zabraknie też sposobności do zdobywania praktycznych umiejętności.

Jak żyć z sensem? Jak wejść w dorosłość i odkryć swoje powołanie? Jak podejmować decyzje czy dzielić się wiarą wśród (nie) swoich?

Z odpowiedzią na te i inne pytania – trudne, ale jakże życiowe – przychodzą propozycje tegorocznych warsztatów na Festiwalu Życia.

Wiele z nich będzie pełnych głębokiej, konkretnej treści, która pomoże Wam wyjść z nich z większą wiedzą świadomością swojej obecności w świecie.

Ale nie zabraknie też okazji do zdobywania rozmaitych umiejętności – w programie są m.in. warsztaty z komunikacji empatycznej, kaligrafii, prezencji osobistej, dykcji, języka migowego, survivalu oraz zajęcia teatralne, muzyczne czy malarskie.

Listę wszystkich warsztatów wraz z opisem znajdziesz tutaj:

WARSZTATY NA FESTIWALU ŻYCIA 2022

Na warsztaty będzie można zapisać się już od 20 czerwca! Osoby, które zarejestrowały się na Festiwal Życia, dostaną na swój adres mailowy wiadomość z linkiem do zapisów.

A jeśli wciąż zwlekasz z rejestracją na festiwal, pośpiesz się – niższe ceny pakietów obowiązują tylko do środy! Szczegóły TUTAJ.