21 lutego| Festiwal Życia

Rusza rejestracja na Festiwal Życia! [BILETY, KONCERTY, PROGRAM]

Festiwal Życia 2023 odbędzie się od 3 do 9 lipca w Kokotku. W tym roku postacią przewodnią będzie św. Jan Chrzciciel. Koncerty zagrają m.in. Tribbs, Daria i 2Tm2,3. Co jeszcze w programie?

Wystartowały zapisy na Festiwal Życia w Kokotku! Od teraz możecie kupić bilety i zarejestrować się na Wasz ulubiony i wyczekany festiwal!

3-9 lipca 2023 – zapiszcie ten termin w kalendarzu i zbierajcie ekipę na najlepszy tydzień w roku!

Postać, hasło i treść Festiwalu Życia 2023

W tym roku postacią przewodnią Festiwalu Życia będzie św. Jan Chrzciciel, który swoją postawą wskazuje, że to nie on, lecz Jezus jest Mesjaszem. Dlatego hasło tegorocznego festiwalu to: Jestem.

Wobec powszechnego – szczególnie wśród młodych ludzi – kryzysu tożsamości i mierzenia się z nierealnymi oczekiwaniami, historia św. Jana Chrzciciela ma pomóc w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania: kim jestem, kim nie jestem?

Festiwal Życia 2023 – program

Festiwal Życia rozpoczniemy w poniedziałek 3 lipca Mszą Świętą o 16:00. Wieczorną imprezę integracyjną rozkręci DJ Tomek Cichy.

We wtorek na scenie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wraz z kompozytorem i dyrygentem Janem Stokłosą, którzy zaprezentują swój autorski repertuar w nowoczesnych aranżacjach.

W środę zagra 2Tm2,3 – to ich jedyny koncert w tym roku, zespół zbiera skład specjalnie na Festiwal Życia!

Czwartek niezmiennie oznacza Bieg Festiwalowicza, a piątek – Wieczór Uwielbienia z zespołem festiwalowym.

Kumulacja koncertów nastąpi w sobotę – o 18:00 zagra Daria, a o 20:00 Tribbs! A po koncertach – wzorem ubiegłego roku – afterparty!

Na porannych konferencjach posłuchacie m.in. Marcina Zielińskiego, Moniki Hoffman-Piszory (@monika_i_dzieciaki_cudaki) czy Świętego Monitora (ks. Wojciech Iwanecki i ks. Piotr Piekło).

Przygotowaliśmy też kilkadziesiąt propozycji warsztatów. Zapisy na nie będą prowadzone oddzielnie i rozpoczną się po Wielkanocy.

Oprócz tego w programie Msze Święte, tematyczne nabożeństwa, rozmowy w grupach dzielenia, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, a także czas wolny w Strefie Chilloutu i jedyne w swoim rodzaju pobudki na polu namiotowym!

Zobacz pełny program Festiwalu Życia 2023

Festiwal Życia staje się międzynarodowy

Już w ubiegłym roku na Festiwal Życia przyjechała 25-osobowa grupa młodzieży z polskiej parafii w Brukseli oraz pojedynczy uczestnicy z innych krajów. Dlatego w tym roku szczególnie gorąco zapraszamy do Kokotka młodych ludzi z ośrodków polonijnych na całym świecie!

Festiwal Życia to wyjątkowe wydarzenie i niezapomniane przeżycia, jakich być może nie macie możliwości doświadczyć w swoim miejscu zamieszkania. Przy okazji to dobra okazja, by w wakacje odwiedzić rodzinę i przyjaciół w Polsce. Zabierz swoich znajomych i pokażcie, skąd jesteście! Marzy nam się morze flag z całego świata na festiwalowym polu!

Bilety na Festiwal Życia już dostępne!

Przygotowaliśmy zarówno pakiety tygodniowe (indywidualne i grupowe), wejściówki jednodniowe i wieczorne oraz – nowość! – bilety weekendowe, które umożliwią udział w Festiwalu Życia od piątku do niedzieli. Dostępne są również pakiety i wejściówki rodzinne.

Bilety i rejestracja na Festiwal Życia 2023

Nie zwlekaj z zapisami – miesiąc przed rozpoczęciem festiwalu ceny pakietów tygodniowych i biletów weekendowych wzrosną.

Widzimy się w Kokotku!

 

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl