8 grudnia| Festiwal Życia

Ruszają zapisy na Festiwal Życia 2024. Już możesz zarezerwować sobie najlepszy tydzień w roku!

Kolejny Festiwal Życia odbędzie się od 8 do 14 lipca 2024 r. w Kokotku. Właśnie wystartowała rejestracja!

Na początku wakacji do Kokotka na Śląsku znów zjadą tłumy młodych ludzi z całej Polski i nie tylko. Na stronie www.bilety.festiwalzycia.pl dostępne są już karnety tygodniowe dla uczestników indywidualnych, rejestracja dla grup ruszy na początku stycznia.

Na razie nie zostało ogłoszone hasło najbliższej edycji ani zespoły, jakie pojawią się na scenie, ale nie oznacza to, że za festiwalowymi kulisami nic się nie dzieje.

Przygotowania do kolejnego festiwalu ruszyły praktycznie od razu po zakończeniu tegorocznej edycji. Najpierw zbieraliśmy wnioski i pomysły na kolejny rok, a od września regularnie spotykamy się w gronie współorganizatorów z kilku diecezji i zakonów. Mamy już koncepcję tematyki i postaci przewodniej, planujemy też niewielkie, choć istotne zmiany w programie, tak aby festiwal w przyszłym roku był jeszcze lepszy – zapowiada o. Tomasz Maniura.

Te informacje, a także line-up koncertów i nazwiska prelegentów pojawią się na początku przyszłego roku, dlatego wczesna rejestracja to propozycja dla największych fanów Festiwalu Życia oraz wszystkich tych, którzy niezależnie od szczegółów wiedzą już, że początek wakacji chcą spędzić w Kokotku.

Nie warto jednak zwlekać z zapisami, bo tym razem pojawiły się trzy progi cenowe dla karnetów tygodniowych:

  • od 8 grudnia – 590 zł,
  • od 8 maja 2024 – 690 zł,
  • od 8 czerwca 2024 – 750 zł.
KUP BILET TERAZ

UWAGA: bilety indywidualne przeznaczone są dla osób od 18. roku życia. Rejestracja grupowa, w tym dla uczestników 15+, zostanie uruchomiona na początku stycznia. Karnety weekendowe i rodzinne, bilety jednodniowe i wejściówki wieczorne będą dostępne po ogłoszeniu programu.

Wcześniej rekolekcje i Sylwester w klimacie Festiwalu Życia

Zanim w wakacyjnym Kokotku znów wyrośnie potężna scena i ogromne pole z setkami namiotów, organizatorzy zapraszają na mocne podsumowanie minionych 12 miesięcy i taneczne wejście w rok 2024!

Od 28 do 31 grudnia w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA (Lubliniec, ul. Posmyk 5) odbędą się rekolekcje Alfa i Omega z pogłębionymi rozważaniami tematyki ostatniej edycji Festiwalu Życia. A w sylwestrową noc – szalona zabawa, którą poprowadzi DJ Tomek Cichy znany z rozkręcania festiwalowych imprez integracyjnych. W programie przewidziana noworoczna Msza św. po północy, dużo dobrej muzyki i dobrego jedzenia oraz tańce do rana.

Szczegóły i zapisy tutaj:

Alfa i Omega

Sylwester 2023/2024

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl