16 grudnia| Wiadomości

Gwiazdy serialu „The Chosen” przyjadą do Polski!

Już od 2 lutego przyszłego roku wielbiciele serialu „The Chosen” będą mogli obejrzeć w kinach specjalnie przygotowaną ponad dwugodzinną premierę czwartego sezonu. Wcześniej, 26 stycznia, w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się ekskluzywny pokaz przedpremierowy, w której wezmą udział amerykańskie gwiazdy serialu.

Premiery odbędą się jednocześnie w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce w pokazie przedpremierowym wezmą udział Jonathan Roumie, grający Jezusa, i Liz Tabish, kochana przez widzów serialowa Maria Magdalena. Po projekcji gwiazdy „The Chosen” zapowiadają krótkie przemówienie dedykowane specjalnie polskim widzom.

Nadchodzący czwarty sezon może być rewolucyjny pod względem głębi emocjonalnej, co zapowiada twórca „The Chosen”, Dallas Jenkins.

The Chosen. Ewangelia na ekranie

– Po obejrzeniu odcinków czwartego sezonu wiedzieliśmy, że wyrządzilibyśmy naszym fanom krzywdę, gdybyśmy odmówili im szansy zobaczenia ich na wielkim ekranie, w towarzystwie innych osób, z którymi mogą się śmiać i płakać – podkreśla Jenkins.

Rewolucyjna będzie również ścieżka dystrybucji, gdyż przez kilka miesięcy najnowszy sezon „The Chosen” będzie można zobaczyć tylko w kinie.

– Niewielu serialom opartym na wierze udało się jednocześnie podbić serca widzów i zdobyć uznanie krytyków. Wielbiciele „The Chosen” są urzeczeni bezprecedensowym przedstawieniem Jezusa i Jego relacji, co jest perspektywą rzadko spotykaną wśród twórców filmowych interpretujących Ewangelię – zauważa Andrzej Sobczyk z krakowskiego Rafael Film, współdystrybutora dzieła w Polsce.

Nie widziałem The Chosen. Ale słyszałem muzykę! RECENZJA

„The Chosen” to pionierski wielosezonowy niezależny projekt finansowany przez społeczność. Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Pierwsze trzy sezony zostały przetłumaczone na 20 języków.

Serial osiągnął ponad pół miliarda wyświetleń, przyciągając 200 milionów widzów na całym świecie oraz zdobywając ponad 10 milionów fanów na platformach społecznościowych.

Akcja rozgrywającego się na tle rzymskiego ucisku w Izraelu w I wieku oryginalnego dramatu historycznego stworzonego i wyreżyserowanego przez Dallasa Jenkinsa przedstawia autentyczne i osobiste spojrzenie na życie i naukę Chrystusa oczami tych, którzy go znali.

Źródło: KAI

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl