1 stycznia| Wspólnota

Przyjedź na Bunt Jonasza

Czy można się zbuntować i dlaczego zrobił to prorok Jonasz? Dowiesz się tego na pierwszym formacyjnym weekendzie NINIWY w Kokotku. Rozpoczyna […]

Czy można się zbuntować i dlaczego zrobił to prorok Jonasz? Dowiesz się tego na pierwszym formacyjnym weekendzie NINIWY w Kokotku. Rozpoczyna się Twoja droga „Od Jonasza do Eugeniusza”. Rekolekcje proponujemy nowym członkom wspólnot młodzieżowych i osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wiarą.

Bunt Jonasza to fundamentalne doświadczenie wiary, tzw. kerygmat. Krok po kroku rekolekcjonista prowadzi Cię w dialogu z Bogiem, po drodze zahaczając o wątki oblackie i niniwowe. Finał tego spotkania często bywa zaskakujący i ożywczy! Przekonaj się sam!

Przeżycie Buntu Jonasza otwiera furtkę do kolejnych formacyjnych weekendów NINIWY.

Kiedy? 25–27.01

Rozpoczęcie w piątek o 19.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o 14.30.

Zapisy: do poniedziałku 21.01 (mailowo na adres info@niniwa.pl)

Prowadzi: o. Dominik Ochlak

Gdzie? Kokotek, OCM NINIWA

Koszt: 60 zł

UWAGA! Jeśli nie masz pełnej kwoty na uczestnictwo, zgłoś się do nas i porozmawiaj o tym. Znajdziemy rozwiązanie, podobnie jak przy innych wydarzeniach.

Uczestnicy, którzy nie są pełnoletni, muszą dostarczyć ojcu prowadzącemu zgodę opiekunów na uczestnictwo w spotkaniu. Zgodę można pobrać ze strony internetowej: www.niniwa.pl/zgoda-opiekunow.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.