6 września| NINIWA Team

Co można wygrać w Tour de Kokotek?

Tour de Kokotek Expedition Edition II już w najbliższą sobotę! Zapraszamy do udziału zarówno najmłodszych jak i tych, którzy chcą się pościgać na dłuższym dystansie. A jest o co walczyć. Oprócz wiecznej chwały do zdobycia nagrody, którymi żaden wyprawowicz z krwi i kości nie pogardzi. Do wygrania produkty crosso - komplety sakw (30l), worki transportowe (40l), sakiewki wodoodporne (2l) i wiele innych. Dodatkowo na zwycięzcę w kategorii czołg czeka komplet dużych sakw (60l).

Tour de Kokotek Expedition Edition II już w najbliższą sobotę! Zapraszamy do udziału zarówno najmłodszych jak i tych, którzy chcą się pościgać na dłuższym dystansie. A jest o co walczyć. Oprócz wiecznej chwały do zdobycia nagrody, którymi żaden wyprawowicz z krwi i kości nie pogardzi. Do wygrania produkty crosso – komplety sakw (30l), worki transportowe (40l), sakiewki wodoodporne (2l) i wiele innych. Dodatkowo na zwycięzcę w kategorii czołg czeka komplet dużych sakw (60l).

Zapraszamy do rejestracji i udziału.

Link do formularza rejestracyjnego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduLTRrss7njYjHnabAM97mWeiiQ2efDpe6JLK-wdx6kFrwDg/viewform?usp=sf_link

Przeczytaj dokładny regulamin zawodów: https://niniwa.pl/regulamin-tour-de-kokotek/

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.